Fakültemizin Projeleri Yerinde İncelendi

Fakültemizin Projeleri Yerinde İncelendi

2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni kapsamında okulumuzu ziyaret eden Kütahya Valisi Sayın Ali Çelik, Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Kazım Uysal, Simav Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü, Simav Belediye Başkanı Adil BİÇER, Dekanımız ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Muammer GAVAS ile protokolün saygıdeğer misafirleri ve medya temsilcileri fakültemizde gerçekleştirilen projeleri yerinde inceledi.

İlk durak olarak Üniversite-Sanayi İşbirliği kapsamında Kazcıoğlu Industrial Solutions ile birlikte geliştirilen Şeref Kazcıoğlu Güneş Paneli Veri Ölçüm İstasyonu projesi protokol tarafından incelenmiştir. Projede görevli öğrencilerimiz tarafından ziyaretçilerimize proje hakkında detaylı bilgi verildi.

Ardından Nurhan Kazcıoğlu hanımefendinin değerli katkılarıyla tamamlanan Makine Mühendisliği bölümü öğrencileri tarafından aktif şekilde kullanılan Nurhan Kazcıoğlu Uygulama Atölyesi ziyaret edildi. Atölye personeli tarafından saygıdeğer ziyaretçilerimize atölye ve cihazlar hakkında bilgi verildi. 

Değerli misafirlerimize okulumuzu ziyaret ederek bizi onurlandırdıkları için teşekkür ederiz.

Son Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2022, Cuma