Emet Myo‘dan Dekanımıza Ziyaret
![Emet Myo‘dan Dekanımıza Ziyaret](http://medya.dpu.edu.tr/files/2024/01/22/65ae788aec025/20240122171620.jpeg)
Emet Meslek Yüksek Okulu Müdürü Öğr. Gör. Vedat BAKIR ve MYO Sekreteri Ömer BÜYÜK Dekanımız Prof. Dr. Cafer ÖZKUL'u makamında ziyaret etti. Dekanımıza dekan yardımcımız Doç. Dr. Vedat TAŞDEMİR ile fakülte sekreterimiz Ramazan YAMAN eşlik etti. Öğr. Gör. Vedat BAKIR hocamız ziyaretlerinde dekan hocamıza hediye takdim etti.
Emet MYO yönetimine nazik ziyaretlerinden ve vermiş oldukları hediyeden dolayı teşekkür ederiz.
Son Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2024, Pazartesi