Fakültemizde Kütahya Teknokent Tanıtımı Gerçekleştirildi

Fakültemizde Kütahya Teknokent Tanıtımı Gerçekleştirildi

Fakültemizde Rektörümüz Prof. Dr. Kazım UYSAL, Rektör Yardımcımız ve Dekanımız Prof. Dr. Muammer GAVAS, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hasan GÖÇMEZ, Kütahya Tasarım Teknokent Genel Müdürü Prof. Dr. Ersan ÖZ, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Hasan ÖNCEL, Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Hasan ÖZYAŞAR, Simav Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şeref KAZCIOĞLU'nun katılımıyla akademik personelimiz ve öğrencilerimize Kütahya Tasarım Teknokent'in tanıtımı gerçekleştirilmiştir.

Tanıtım toplantısı öncesinde fakültemizde Kazcıoğlu Otomotiv tarafından desteklenen projeler incelenmiştir. Öğrencilerimiz ve akademik personelimiz tasarından tasarlanan Üniversite-Sanayi İşbirliğinin güzide örneklerinden olan Şeref Kazcıoğlu Güneş Paneli Veri Ölçüm İstasyonu öğrencilerimiz tarafından tanıtılmıştır. Ardından Nurhan Kazcoğlu Uygulama Atölyesi değerli ziyaretçilerimiz tarafından yerinde incelenmiştir. 

Fakültemiz Beyaz Salon'da gerçekleşen etkinlikte Rektörümüz ve Dekanımızın açılış konuşmalarının ardından Teknokent Genel Müdürü Prof. Dr. Ersan ÖZ hocamız akademik personel ve öğrencilerimize Teknokent ve Teknoloji Transfer Ofisi hakkında değerli bilgiler vermiştir. 

Teknokent Genel Müdürü Prof. Dr. Ersan ÖZ'e güzel sunumları için teşekkür eder, ziyaretleri ile bizleri onurlandıran değerli hocalarımız ve iş adamlarımıza şükranlarımızı sunarız. 

Son Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2022, Perşembe